Vážení čtenáři, vážení přátelé!

 

V redakční poště jsme objevili i níže otištěný dopis, jenž je nejen obrázkem kulturní úrovně špičkového managementu v Hrádku nad Nisou (nerozumí legraci ani mystifikaci), ale dle našeho mínění i arogantním útokem na svobodu slova. Naše právní oddělení je však teprve ve stadiu zrodu, nemůžeme si zatím dovolit pouštět se do těžkých soudních bitev. Rozhodl jsem se proto ustoupit a zveřejnit požadovanou omluvu. Doufám, že slušní čtenáři pochopí moji dočasnou taktiku appeacementu a Magazín Klobása o ně nepřijde.

 

 

 

 

Dotyčný článek najdete ZDE a další reakci ZDE.

 

 

 

 

 

OMLUVA

 

Vážená Gumopryži a.s., vážený inženýre Pyji, generální řediteli!

Omlouváme se za veškeré škody materiální i morální, příkoří a křivdy, jež jsme Vám způsobili publikací věty: „Každej správnej kos prcá skrze Primeros.“ Uznáváme se vinnými z pěti bodů obžaloby.

Pokud jde o šestý, tedy k omluvě za obvinění z poškození hospodářských výsledků Vašeho podniku nás nedonutíte! Je nabíledni, že každý muž touží jedině po tom, aby byl dámou svého srdce považován za „správného kosa“. Naopak, až Vaše grafy odbytu vylétnou strmě vzhůru, hodláme vymáhat podíl ze zisku, protože to nebudou ani gufera, ani silentbloky, kdo Gumopryž a.s. vynesly do nebe. Potenciálních „správných kosů“ u nás totiž žije kolem čtyř miliónů. Dle ročenky EU 2009 vydané Eurostatem každý z nich spotřebuje v průměru 13,65 prezervativu týdně. Zbytek úvahy už nechávám na analyticích Vašeho ctěného obchodního oddělení.

S pozdravem

Lukáš Chmel, šéfredaktor

 

P.S. Ještě malá přímluva. Pane doktore Kone, zkuste, prosím, zvážit, zda nenavrhnout Vaší správní radě, aby odměna za znalecký posudek panu profesoru Kapavkovi byla vyplacena v naturáliích, třeba formou dárkového balíčku produktů Vaší firmy. Myslím, že by to bylo vhodné nejen kvůli němu in personam, ale zejména s ohledem na studentky vstupující s panem profesorem Kapavkou do osobního styku na VŠ Gumotechnologické. Mílovými kroky se totiž blíží zkouškové období. Děkuji. L. Ch.

NAHORU

Copyright © 2010 magazink.cz